Opis
Panadol Extra 500 mg + 65 mg Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy 24 tabletki
• Lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Panadol Extra to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który jest jeszcze silniejszy niż klasyczna formuła Panadolu. Każda tabletka zawiera 500 mg paracetamolu oraz 65 mg kofeiny, która wzmacnia działanie substancji czynnej. Dzięki temu Panadol Extra to odpowiedni wybór, gdy ból atakuje Cię nagle i potrzebujesz natychmiastowej pomocy. Produkt ma właściwości przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, dzięki czemu jest odpowiedni w przypadku w bólu głowy i migreny, a także bólu gardła, zębów, kości, stawów i mięśni. Panadol Extra może być stosowany również w przypadku silnego bólu menstruacyjnego podczas miesiączki, a jego przeciwgorączkowe właściwości pomagają zniwelować gorączkę, która może towarzyszyć przeziębieniom i stanom grypopodobnym. Panadol Extra to produkt leczniczy o szerokim spektrum działania, który trafia prosto w źródło bólu, aby jak najszybciej go usuwać – szczególnie gdy uciążliwe dolegliwości utrudniają Ci normalne funkcjonowanie. |
|
GSK | Przeciwbólowe |
pumy buty , chuck online , spodnie marmot , orsay kurtka , koszulki oryginalne męskie , reebok run supreme , hovr under armour , 4f parka , ozweego damskie , paletki do ping ponga profesjonalne , new balance vazee pace , kimono narzutka , puma spodnie dresowe damskie , hantle regulowane żeliwne , klapki basenowe big star |
yyyyy |